• 1400/01/08 - 10:04
  • 322
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
وام ویژه دستیاری

دستیاران امسال چقدر وام می‌گیرند؟

رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت از دو برابر شدن مبلغ وام دستیاری دانشجویان در سال جدید خبر داد و گفت: مبلغ این وام از ۱۵ میلیون به ۳۰ میلیون تومان افزایش می‌یابد.

به گزارش مفدا، مهندس بهروز رحیمی در گفت و گو با ایسنا ضمن بیان این مطلب خاطرنشان کرد: در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ به ۱۰ هزار نفر از دانشجویان دستیاری و دکترای تخصصی PH.D وام قرض الحسنه به مبلغ ۱۵۰ میلیون ریال اعطاء شد که در این راستا با بانک قرض الحسنه مهر ایران هماهنگی‌های لازم صورت گرفت و بر همین اساس توافق نامه‌ای نیز امضا شده است. 

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت خاطر نشان کرد: به دنبال امضای توافق‌نامه فوق به دانشجویانی که از سوی صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت به بانک قرض‌الحسنه مهر ایران معرفی شدند، مبلغ ۱۵۰ میلیون ریال وام قرض‌الحسنه با سود ۴ درصد، به صورت یک جا داده  شد که بازپرداخت آن بعد از تنفس هشت ماهه، در اقساطی ۳۴ تا ۳۶ ماهه خواهد بود.

وی  به موفقیت‌های حاصله در حوزه وام دستیاری و ارایه این وام به مبلغ ۱۵ میلیون تومان اشاره کرد و گفت: این خبر خوش را به دستیاران عزیز خواهیم داد که مبلغ این وام در سال آینده دو برابر خواهد شد.

رحیمی در حوزه بیمه تکمیلی دانشجویان دستیاری از رسیدن خبرهای خوش در آینده نزدیک خبر داد و متذکر شد: نگاه مجموعه فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، همراهی و همیاری با دانشجویان است و به واقع تلاش می‌کند تا به هر اندازه که در توان خود می‌بیند در مسیر رفع مشکلات این عزیزان حرکت کند.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت گفت: اولویت‌بندی دانشجویان بر اساس برخی شاخص‌ها از جمله "دانشجویان ورودی سال ۹۶ به قبل"، "دانشجویان متاهل"، "دانشجویان سرپرست خانوار"و... است، که پس از عبور از این مرحله، وام دستیاری به دانشجویان ورودی ۹۷ به بعد نیز تعلق خواهد گرفت.

  • گروه خبری : اخبار صندوق
  • کد خبر : 157635
کلمات کلیدی

نظرات

2 نظر برای این مطلب وجود دارد

عندلیب

عندلیب

00/01/15 - 11:34

سلام. وقت بخیر آیا کسانی که سال قبل وام گرفتند امسال میتوانند از این وام استفاده کنند؟ واقعا در حق دانشجویانی که پارسال گرفتند و امسال دو برابر شده اجحاف میشود. لطفا این عزیزان را هم در نظر بگیرید. ممنونم

پاسخ

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

00/01/22 - 08:58

با سلام خدمت شما دانشجوی گرامی بله فرصت دریافت مجدد وام در سال جدید را دارند. پس از اعلام بر اساس اولویت بندی می توانند مجدد درخواست خود را ثبت کنند. با آرزوی موفقیت برای شما

علی جدیدی

علی جدیدی

00/01/23 - 12:33

با سلام بنده در موعد مقرر مدارک را به بانک تحویل داده اما بانک ارسال مدارک را به تاخیر انداخته تا اینکه زمان دریافت وام سپری شده است. در حال حاضر مدارک بدون اقدام خاصی نزد بانک می باشد. الان تکلیف بنده چیست؟

پاسخ

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

00/01/29 - 12:17

با سلام خدمت شما دانشجوی گرامی مسئله شما از طرف صندوق رفاه دانشجویان پیگیری شد،در اسرع وقت جهت دریافت وام خود به بانک عامل مراجعه فرمایید. با آرزوی سلامتی و شادابی برای شما

نظر دهید

آخرین اخبار