• 1399/11/01 - 13:00
  • 133
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
در جلسه مسئولین دانشگاه بجنورد با رئیس صندوق رفاه مطرح شد:

خرید خوابگاه دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی بجنورد

در نشست رئیس دانشگاه و معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بجنورد با رئیس صندوق، زیرساخت های حوزه دانشجویی و مساله نیاز به خوابگاه این دانشگاه به عنوان یکی از مهمترین مسائل دانشجویان بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، نشست رئیس دانشگاه و معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بجنورد با رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت به منظور بررسی زیرساخت های حوزه دانشجویی و نیاز به خوابگاه این دانشگاه برگزار شد.

به دنبال سفر هفته گذشته مهندس رحیمی به استان خراسان شمالی و بازدید از دانشگاه علوم پزشکی بجنورد و بررسی مشکلات و مسائل رفاهی این دانشگاه، دکتر هاشمی رئیس دانشگاه و دکتر قربانیان معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بجنورد روز سشنبه 30 دی ماه با حضور در صندوق رفاه با مهندس رحیمی ریاست صندوق نشست داشتند. در این نشست که با حضور دکتر صمد پور مدیر برنامه ریزی، ارزیابی و بهبود عملکرد صندوق رفاه برگزار شد، دکتر هاشمی ضمن اشاره به عملکرد و اقدامات خوب صندوق رفاه در راستای رفع مشکلات دانشجویی از حضور و پیگیری مسائل رفاهی دانشگاه، توسط مسئولین صندوق رفاه قدردانی کرد. 

وی همچنین با اشاره به کمبود خوابگاهای دانشجویی این دانشگاه، طرح های پیشنهادی از سوی دانشگاه مذکور جهت تامین خوابگاه دانشجویی را ارائه داد.

 

در ادامه نشست مهندس رحیمی رئیس صندوق رفاه ضمن ابراز خرسندی از حضور مسئولان دانشگاه بجنورد در صندوق رفاه، از طرح های مذکور استقبال کرد، وی همچنین در راستای بهبود شرایط حوزه دانشجویی دانشگاه بجنورد پیشنهاداتی ارائه داد که در خصوص تامین خوابگاه مقرر شد دانشگاه بجنورد جهت خرید خوابگاه دانشجویی با ظرفیت 300 نفر بر اساس تفاهم نامه ای که صندوق رفاه دانشجویان با بانک رفاه منعقد کرده است جهت دریافت وام بند الف تبصره 9 قانون بودجه اقدام نماید.

رحیمی ضمن تاکید بر اینکه صندوق رفاه با تمام ظرفیت خود در راستای رفاه هرچه بیشتر دانشجویان تلاش خواهد کرد، این موضوع را به صورت تلفنی در حین برگزاری جلسه از بانک عامل پی‌گیر شد و هماهنگی های اولیه جهت پیشبرد و تسریع روند اخذ وام را انجام داد.  

 لازم به ذکر است که بر اساس تفاهم نامه امضا شده با بانک رفاه و بر اساس دستورالعمل مصوبه هیئت امنا صندوق رفاه دانشجویان، بازپرداخت وام دریافت شده بعد از یک دوره تنفس به این صورت است که اصل وام پرداخت شده، توسط دانشگاه مذکور و یارانه سود کارمزد بانکی توسط صندوق رفاه دانشجویان پرداخت میگردد.

 

  • گروه خبری : اخبار صندوق,خراسان شمالی
  • کد خبر : 157147
کلمات کلیدی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین اخبار