• 1400/01/17 - 14:38
  • 80
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
مدیر بودجه و اعتبارات صندوق رفاه در سفر به کرمان:

اختصاص ۱۱۳ میلیارد ریال برای تکمیل خوابگاه دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان

مدیر بودجه و اعتبارات صندوق رفاه وزارت‌ بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از تخصیص اعتبار ۱۱۳ میلیارد ریالی برای تکمیل خوابگاه دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان خبر داد.

به گزارش مفدا رفسنجان، حمید رئیسی‌ عصر سه شنبه در جریان بازدید از پردیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان گفت: با مسئولان بانک رفاه شعبه مرکزی تهران جلسه ای داشتیم و در راستای اجرای بند الف تبصره قانون بودجه سال ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ تصمیماتی گرفته شد.

وی افزود: در اجرای این ماده قانونی تسهیلاتی در اختیار دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان با تنفس ۲ تا ۳ ساله قرار می گیرد و باز پرداخت اقساط این تسهیلات هم  به این‌ شکل است که اقساط تسهیلات توسط دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان و سود و کارمزد تسهیلات هم توسط صندوق رفاه دانشجویی وزارت بهداشت پرداخت خواهد شد.

رئیسی ادامه داد: برای تکمیل خوابگاه دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان و محوطه سازی این خوابگاه مبلغ ۱۱۳ میلیارد ریال از این طریق به دانشگاه رفسنجان طی یکماه آینده واگذار خواهد شد.

وی تصریح کرد: برای تجهیز این خوابگاه هم مقرر شد بخشی از مبلغ اعتبار توسط دانشگاه و بخشی هم توسط صندوق رفاه دانشجویی وزارت‌ بهداشت تامین شود.

رئیسی با اشاره به بهره برداری این‌ خوابگاه در شهریور ماه سال جاری اظهار کرد: در مورد تکمیل پروژه های نیمه تمام این دانشگاه از جمله سالن ورزشی، ساختمان‌ مرکزی ستاد، سالن همایش ، کتابخانه و مجموعه سالن ورزشی هم پیشنهاداتی به مسئولان دانشگاه علوم‌ پزشکی رفسنجان دادیم تا بتوانند از طریق ماده ۵۶ قانون تسهیلاتی دریافت و این پروژه ها را تکمیل کنند.

دانشگاه علوم پزشکی‌ رفسنجان، جمعیت ۳۲۰‌ هزار نفری رفسنجان و ۳۷ هزار نفری شهرستان انار را تحت پوشش دارد.

  • گروه خبری : کرمان
  • کد خبر : 157675
کلمات کلیدی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین اخبار